| ςгเรtเภยкค a întrebat:

Ce cadou ii cumpar mamei de 8 martie?

Răspuns Câştigător
| PopAdrian a răspuns:

Salutare!
Tu stii cel mai bine, este mama ta, dar cu siguranta nu trebuie ceva extravagant. Uneori, chiar si cel mai mic gest conteaza. Astfel, un buchet de lacramioare sau ghiocei sau orice alte flori, sau o felicitare in care ii spui tu din inima ce simti pentru ea o va face cu siguranta fericita happy Succes!

12 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
in functie de buget si te poti inspira direct in magazin.
flori/tablou.bratara/parfum/o icoana.
gestul conteaza cel mai mult
O zi frumoasa sa aihappy

| Emmeii a răspuns:

Bună.
Un buchet mare şi frumos de flori.
Paa pa.

| kmarianak a răspuns:

Uite de unde te poti inspira http://www.interferente.ro/......emeii.html

| dragos9234 a răspuns:

Un audi A8.

| Niiiicu a răspuns:

Eu cred ca o floare si o ciocolata + un mesasj dragut mai ales daca vine din inima si pana la urma gestul conteaza, nu cadoul in sinewinking

| LollypopMe a răspuns:

Buna!
Ai putea sa ii cumperi un parfum, o floare la ghiveci(cea favorita, bineinteles) sau ceva care o va ajuta prin casa.
Intentia conteaza!
Chioar si un cadou mic, o va bucura!

| raresbarbier a răspuns:

Un buchet de flori si o cutie de bomboane.

| Horia1313 a răspuns:

Felicitare si ciocbig grin

| WhiteLore a răspuns:

Flori Ciocolata sau lant, bratara sau un obiect ca dizain

| diavolusi99 a răspuns:

O floare

| catal1na a răspuns:

Tu cel mai bine o cunoasti pe mama ta... ceva handmade facut de tine

| Anett3 a răspuns:

Chiar azi am vazut flori in ghiveci, foarte frumoase