| delia_8567 a întrebat:

Ce cadou sa ii cumpar mamei mele astazi de 8 martie? Astept raspunsuri repede plsbig grin Fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| loryi98 a răspuns:

Pai...eu cred ca s-ar bucura de o floare draguta si poti sa ii cumperi o pereche de cercelusi draguti daca crezi ca ii plac si iti permiti iar eu i-am facut mamei mele o felicitare(nu neaparat cu desen)in care sa scrii ceva frumos despre cat o iubesti si cred ca se va bucura... Poate iesiti si la un suc, ii faci cinste si mai puteti vorbi una alta.Succes! Sper sa-ti fi fost de ajutor.

6 răspunsuri:
| Șosețică a răspuns:

Ai putea sa ii cuperi 8 lalele rosii isotite de o felicitare sau un lantisor dragut tongue

Sper ca te-am ajutat!

| aly a răspuns:

Nu conteaza valoarea ci gestul.

| KazooForYou a răspuns:

Un buchet de flori 3 trandafiri daca e...un parfum si o perna cu inima big grin

| Annto a răspuns:

Ai putea sa-i iei un buchet de flori frumoase, o felicitare, o ciocolata
va fi multumita oricum:*

| CherryGirl67 a răspuns:

Pai poti sa.i cumperi un buchet cu florile ei preferate sa.i faci o felicitare sau sa.i cumperi o ciocolatahappy
funda?:*

| คภﻮєlรฬєєt a răspuns:

O nota buna sau sa fii cuminte pe ziua de azi