| MysticWayz a întrebat:

Ce cadou pot sa-i fac unui baiat de Ziua Indragostitilor? Chiar nu am idei... el e genul : baiat de cartier.

Răspuns Câştigător
| AnnnaMarrria a răspuns:

Sunt in aceeasi dilema laughing
La fel e si la mine!
Daca ai bani ai putea sa-i iei un parfum de la avon, oriflame etc!
unul mai...nu stiu cum sa ti explic, gen blue!
Sau o bratara!
Habar nu am!
Te-am ajutat oare?

6 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Un parfum mai smecherhappytonguebig grin

| Beibiii_7101 a răspuns:

Nu stiu i-ai si tu un ursulet cu o inimioara pe el care scrie "Te iubesc" (chiar daca e genul de baiat de cartier)merge sa stiiwinking,
O cutie cu bomboanetongue
Sau ceva care sa poarte permanent si sa isi aminteascade tinebatting eyelashes.
Fundita.plzcrying

| LoveTVD a răspuns:

O sapca daca tot zici ca e baiat de cartier ...sau vreun cd cu muzica sau cumparai un dvd cu filmul lui preferat ceva de genu astawinking

| kire a răspuns:

Un briceag/telescopica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru majoritatea baietilor indiferent ce genuri sunt, pentru ei dragostea trece prin stomac asa ca cel mai bun cadou ar fi ceva facut de tine de exemplu o inimioara de ciocolata impreuna cu o felicitare in care sa iti expimi sentimentele pentru el.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O rama cu poza voastra