| denisa_7486 a întrebat:

Ce cadou sa-i iau la diriga de Craciun? Ceva simbolic Craciunului as vrea!

4 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

O cana personlizata cu ceva elemente caracteristice Craciunului (un brad, niste zapada, niste oameni de zapada, etc. )

| AnnaMariaaa a răspuns:

Un mos craciun cu lumanare sau o craciunita(floare) sau mai sunt casutele acelea decorate sunt asa micute tot ceva simbolic.

| asdaf a răspuns:

Un bibelou cu cei trei crai

| DyTz@ a răspuns:

Ai pute sai iei un tablou cu nasterea Domnului sau poti face o poza cu toti collegi si s-o pui intr-o rama cu modele de craciun, folosesteti imaginatia! succes!