| GaleaMarius a întrebat:

Ce cadou sa ii fac unde-i colege? vreau sa fie o farsa, cand deschide, sa gaseasca ceva anume

Răspuns Câştigător
| CriCri a răspuns:

Poti pune intr-o punga de cadou una mai mica si tot asa, pana nu mai incape nici una ( big grin ) apoi in punga cea mai mica sa pui un biletel pe care sa scrie " aveai sperante, ha?" iar apoi daca vrei ii dai cadou adevarat

6 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Pai o cutie de carton plina cu gunoi, bine impachetata cu o folie atractiva fundita rosie fainawinking

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Poti sa pui intr-o cutie mare un OB si mai multe hartii, servetele, ceva care sa acopere si sa caute prin ele.Si dupa ii vei da cadoul.
Am patit-o si eu si erau toti invitatii si cand am scos OB'ul din cutie nu mai puteau de ras laughing
Sau ii poti cumpara o suzeta laughing
Poti incerca chestii de astea pentru bebelusi, copii. De exemplu la ziua prietenei mele cineva i-a adus un body ( pentru bebelusi) laughing Si toti strigau " imbtaca-te imbraca-te" laughing Si s-a chinuit saraca vreo jumatate de ora sa bage capul si normal ca nu a reusitlaughing
Cauta cadouri cat mai crazy.nu cred ca i-ar placea sa primesca ceva scarbos thinking
Succes si petrecere frumoasa! >big grin

| zalisa a răspuns:

Poți să-i dai o suzeta laughing

| GaleaMarius explică:

Ceva haios, sau ceva scarbos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un ceas desteptator, ca sa-i trezeasca neuronul din orele plictisitoare de matematica.Ma rog...

| patricia_1970 a răspuns:

laughingstiu eu o chestielaughing sa fie o cutie mare de tot una mai mica si una si mai mica in cea mai mica sa pui o banana cu 2 portocale lipite pe banana si un prezervativ pe earolling on the flooro sa fie fainlaughingfunda? pls nu am niciuna