| aNoNimAt a întrebat:

Ce cantareti si actori romani au ajuns la hollywood?

7 răspunsuri:
| Seline a răspuns:

Eu stiu doar de Sebastian Stan si Marcel Iures.

| therock a răspuns:

Monica Barladeanu, Maia Morgenstern.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

De Sebastian Stan ştiu şi eu... deh, ce să fac, m'a omorât gossip girl laughing
P. S:Îi draguţ tipubatting eyelashes

| Sorin_8158 a răspuns:

Monica Barladeanu, Maia Morgenstern, Sebastian Stan si Marcel Iures.

| c0rn3l1uss a răspuns:

Marcel Iures, Maia Morgenstern, Ion Caramitru, Sebastian Stan, Oana Pellea, Monica Barladeanu, Dragos Bucur, Alexandru Potocean, Maria Alexandra Lara, Bela Lugosi si Johnny Weissmuller.
Astia sunt romanii de la Hollywood.

:]

daniela
| daniela a răspuns:

Din cate stiu eu Mai Morgenstern (Patimile lui Hristos), Marcel Iures (Pacificatorul), Monica Barladeanu (un serial din Lost)

| Seline a răspuns:

Si luat...