| AlexUnder a întrebat:

CE cantareti va plac daca coincid cu ai mei va

Răspuns Câştigător
| larya234 a răspuns:

Alex velea,connect-r,inna,demi,joe,,narotic sound, puya, mohombi-funda?

13 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Enrique Iglesias

Lady Gaga
Shakira
Eminem
Smiley
Andra
Puya

| Millanteria a răspuns:

1.Katy Perry
2. Lady Gaga
3. Britney Spears
4. David Guetta
5. Celine Dion
6.Andra
7.Kesha
8. Eminem
9. Elena Gheorghe
10.Miley Cyrus
11. Avril Lavigne
12.Inna
13. Alexandra Stan
14. Michael Jackson
15. Justin Timbarlake
P.S. Nu sunt in ordine. Poate am si eu norocul de a avea un/o cantaret/a care sa coincida cu al tau/a ta.

| lallalle a răspuns:

Alex velea
Puya
Ombladon
Cheloo
Sisu
Elena gheorghe
Andra
Keo
Connect-R
funda?

| camy417 a răspuns:

Ai mei nu au cum sa coincida cu ai tai dar oricum imi place foarte mult Hilary Duff( dar ma ascult si eminem, guess who,katy perry,pink floyd, selena gomez, da-mi lovado, taylor swift si asa mai departe...)

| camy417 a răspuns:

Daca ar fi sa-i iau pe toti te-ai plictisi citind

| kajen4ever a răspuns:

Alex velea,connecte-r,inna,andra,ninel conde,thalia,narcotic,hot banditoz, sakira, briteney etc. daca imi dai funda treaba ta. oricum eu am scris doar ca sa aflu ce cantareti iti plac.bay

| AlysaAly a răspuns:

Smiley Connect-r Pepe Adela Popescu Shakira Andra Dony Susanu, Ioana si Florinel, Nicolae/ta Guta, Play Aj. B.U.G. Denisa Inna Alina, RBD Rihanna, Justin Beiber Puya, Miley Cyrus, 3-sud est, Akon, Eminem, IMI PLAC TOTI. ti as spune pe toti dar nu-mi mai amintesc cum ii cheama... si cantaretii spanioli canta foarte bine de exemplu David Bisbal Enrique Iglesias Wisin y Yandel Alejandro Sanz, Daddy Yankee, Don Omar, Aventura. imi plac toti si aproape toate tipurile de muzica, ascult si arabesti iti las un link s-ar putea sa-ti placa
http://www.youtube.com/watch?v=_DJ0fQwegOk&feature=related

| EuDarii a răspuns:

Guess who; nane; puya; b.u.g mafia! funda?

| dolce_6727 a răspuns:

Cantareti romani: Alex Velea, Andra Maruta, Andreea Balan, Trupa Simplu, TNT, Roa
Cantareti straini: Eminem, Rihana, Selena Gomez, Fergie, Pitbul, Shakira, Lady Gaga, Miley Cyrus, Demi Lovato, Jonas Brothers, Bridgit Mandler.

| dolce_6727 a răspuns:

Apropo... Am uitat de Puya si Mohombi

| sonia7026 a răspuns:

Connect-r
smiley
valentin dinu laughing
christian d
dan balan

| florinutz009 a răspuns:

Inna, tinie tempah de genul asta

| madalina97ionela a răspuns:

Chriss si Allexandra, emmy, rihana, puya:X,. multi.happy