| DianaPaula14 a întrebat:

Care cantareti\cantarete va plac? Daca sunt ca a mele funda!

9 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Cantaret: Bruno Mars, Justin Bieber
Cantarete: Katy Perry, Lady GaGa, P! nk, Rihanna, Selena Gomez, Demi Lovato, Beyonce, Ke$ha, etc.
Formatii: Paramore, Backstreet Boys, Muse, Black Eyed Peas, Jonas Brothers

| DroGuleTz a răspuns:

Aproape toti big grin

| xAvrilx a răspuns:

Fergie.love struck

| MimiPopescu a răspuns:

Nu cred ca o sa fie asemanatori cu ai tai dar eu iti voi spune : Alexandrina Hristov, Paula Seling, Dalma, Tudor Chirila, Micheal Giocommo (compozitor), Hans Zimmer, Yan Tiersen (compozitori), Richard Clayderman (compozitor), Guess Who, Etienne Daho, Caro Emerald, Paloma Faith, Ingrid Michelson, Shakira, Joe Brooks, Eminem, Marilyn Manson, Jason Mraz, Lilly Allen, Ke$ha, Priscilla Ahn, Antonio Vivaldi, Mika, Linkin Park (siut ca e trupa dar imi place ), Nane, K'naan, Ceaikovski, Alicia Keys, Beyonce, Marie Laforet, Edith Piaf, Kanye West, Enya, Yanni, Lenka, Kimya Dawson, Koop, Avril Lavigne, Elvis Presley, etc. Fac pariu ca tu nu asculti ce ascult eu. Mai ales dupa imagine si nume dar eu am scris.

| Puffy26 a răspuns:

1.Smiley
2.Rihanna
3.Miley Cyrus
4.DeepCentral
5. Akcent
6.Hi-cu
7.Andra
8.Lady-Gaga
9.Inna
10.Alexandra Stan
11. Voltaj
12.Shakira
13.Simplu
14.Radio Killer
15. Puya
16.Connecte-rlaughing sau cum
17.Mohambi
18.Dj Sava
19.Deepside Deejays.
20.Adela Popescu
Fundăăpuppy dog eyes

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Cantaret : Michael Jackson
Cantarete : Lady GaGa, Bill Kaulitz, P! nk, Rihanna, Dido si Selena Gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 eminem, 2 deepcentral, 3 selena gomez, 4 nick jonas etc

| RotariuEma a răspuns:

De fapt ascult muzica doferita. dar idolul ramine alexander rybak.