| M4RK a întrebat:

Ce ciocolata va place? mie kandia sau primola

Răspuns Câştigător
| anachida a răspuns:

Salut! Deci, ciocolata care imi place, Poiana aerata(preferabil alba), Kandia cu biscuite, Primola cu frisca! O seara buna tuturor!

37 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Primola, cu toate aromelelove struck

| Vizitiul a răspuns:

Novatini.

| viatadecacatt a răspuns:

Milka imi place cel mai mult:d.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Poiana.

lolita
| lolita a răspuns:

Innainte mancam primola, acum nu mai manac ciocolata.

| carminaburana43 a răspuns:

Multe! Dar amaruie nu deloc... cel cu alune preferabil... dar de la Poiana in sus ca mai jos...nu m-i se merita...

| Leea1234 a răspuns:

Milka si Heidi .....preferatele mele love struck

| xibalba a răspuns:

Heidi creamy tiramisu... are si o poveste ciocolata asta in ceea ce ma priveste persoanl, imi place de mor. Si ma mai dau in vant dupa kandia cu biscuite si frisca.

| daniDeeDee a răspuns:

Milka love struck

| hândel a răspuns:

Mie-mi place sa mananc finetti pe paine, cu un pahar de laptic.hee hee Stiu ca-i copilaresc, dar gusturile nu se discuta. tongue

| MM a răspuns:

Poiana cu stafide

| thehope a răspuns:

Mie imi place foarte mult ciocolata alba sau cu alune. n-am o firma anume si primola, si kandia si poiana. happy

| Gregory a răspuns:

Salutare! Datorita regiumului si a problemelor de sanatate pe care le am, ciocolata a trebuit sa fie taiata de pe lista. Dar uneori imi mai scapa cate o bucatica. De preferat sa fie alba si de buna calitate (Heidi cu banane sau cea cu miere si nuci, Kinder, etc.).

| IO.oanaa <3 a răspuns:

Milka love strucklove strucklove struck, primola ( alba ), Poiana cu stafide love struck

| ralucaralu a răspuns:

Milka:X..in afara de cea cu capsuni

| Klara a răspuns:

Milka ( Noisette, cu martzipan, simpla, alba :X:X )

| YLLL a răspuns:

Kinderrrr:X
Kandiaa:X
Poiana; x

| brunetzika_6738 a răspuns:

Primola:X

| Kidu a răspuns:

Milka, cu laptehappy

| mcrenma a răspuns:

Imi plac toate happy

| Miruna3094 a răspuns:

Ciocolata cu alune si stafide, poiana si cu cereale, primola si mai sunt si altele dar astea sunt preferatele melelove struckx

| Raul a răspuns:

De obicei intrebareea asta se pune pe chat dar e irezistiblalaughing... poiana cu alune:X

Răspuns utilizator avertizat
| Aurelia a răspuns:

Africana, Milka... cel mai mult imi plac astea, dar si celelalte...numai ca nu le-am retinut gustullaughing

| ina a răspuns:

De obicei cu cremabig grin
Sau Heidi amaruie cu ardei iute si sare de mare (singura amaruie care imi place, de altfel) trebuie incercata, e delicioasa (si cam scumpa)

| Mariella a răspuns:

Alea cu alune si alea aerate

| alexutzah16 a răspuns:

Milka cu capsuni:X si Milka cu biscuite... aa si cu aluuuneeee:X:X Imi ploua in guralaughing))

| MarYan00 a răspuns:

Primola
milka :X ...si primola cu caramel happy