| dmrtr a întrebat:

Ce console aveti si ce jocuri jucati pe ele?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am ps2, ps3 si o panarama de Nintendo gameboy pe care nu ma joc.
deci pe ps2 am gun, call of duty big red one, valkyrie profile 2 silmeria, god of war, god of war II si un cd cu demouri
pe ps3 am grand theft auto IV, call of duty 3, call of duty black ops, call of duty modern warfare 3, killzone 3, god of war III
si pe Nintendo gameboy 1989 am un joc cu pokemon dar nu ma joc pe el

6 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna eu am:
Nintendo DS:am card cu mai multe jocuri
PSP:tot asa am mai multe jocuri
XBOX clasic:Blinx, in cautarea lui Nemo, un joc cu alieni, Madagascarhappy

| vali1985 a răspuns:

Eu am Playstation 3 si Wii.
Joc bloodrayne 2, gta 4, assassins creed 1, 2 Avatar, crysis 2, portal 2.
Bafta!

| FartsMaker a răspuns:

PS3 si joc :Batman Arkham City, Fifa12, Assassin's Creed:Revelation, Assassin's Creed:Brotherhood, Crysis

| mikep a răspuns:

Counter-Strike.big grin

| silviutzzz391 a răspuns:

Psp, God of war 2

| Linn360 a răspuns:

Eu am ps3 si joc spiderman web of shadows, fifa12, pes2012, wwe12,virtua tennis 4