| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri preferate de PS4 aveti? Ce jucati in acest moment?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Gta 5 care sa ales prafu de el o vreme dar acum si-a revenit la viata cu varianta online. Mai e detroit - urmeaza control, the last of us 2 si cyberpunk 2077 cam atat pe anul asta. Ai gta 5? Sa bagam online sfarsit de saptamana

| venividivici2017 a răspuns (pentru mgtow):

Salut,am GTA5 dar nu am PS Plus. Vrei sa jucam?

| mgtow a răspuns (pentru venividivici2017):

Trebe sa platesti online ca sa poti juca online. In playstation sant Cyberdyne47 si intru sambata - duminica

| venividivici2017 a răspuns (pentru mgtow):

Am inteles.Te caut acum

| Cremeneanu_Lucian_1981 a răspuns:

Eu iti recomanda God Of War, este un joc mistoo rau sau Red Dead Redemption 2.