| SDavidS a întrebat:

Ce credeti Apple iPhone 5 sau Samsung Galaxy S III va fi telefonul anului?

11 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Apple iPhone 5

| DannyDanuTs a răspuns:

Sigur Apple iPhone 5 il va intrece deoarece cei de la Apple vor dori mari vanzari si vor detrona Samsung funda?

| killforfun19 a răspuns:

Sigur Apple iPhone 5 nu se compara!

| Omulrational a răspuns:

E prea multa reclama la un telefon ale carui componente sunt facute tot de cei de la Samsung.E prea multa reclama proasta, mai ales in Romania, deoarece produsul celor de la Apple este mai scump toti smecherasii de cartier fac o reclama inutila la ''aifonul'' visat.Galaxy S III va fi telefonul anului.

| AlexandruChiser a răspuns:

Mereu iPhone a fost peste Galaxy S, stiu ca o sa-mi sara unii in cap: "ba e invers", dar multi, chiar foarte multi spun ca iPhone e mai bun happy Votez iPhone5

| AlexandruChiser a răspuns:

Si daca spuneti, ca Samsung va fi telefonul anului, cum va explicati ca Apple are incasari de MILIOANE si a ajuns sa valoreze 500 miliarde $ straight face

Răspuns utilizator avertizat
| EleonorM a răspuns:

Deja compania Samsung a detronat iPhone-ul, ramane de vazut ce vanzari vor fii la urmatoarele telefoane, dat fiind ca sunt cele mai asteptate ale anului. Cred ca era iPhone e pe cale sa se termine, deci Samsung Galaxy S III for a new beginning.

| benytto a răspuns:

Samsung Galaxy S III

| Andreiboy26 a răspuns:

Clar Apple iPhone 5. Iphone a foste peste Samsung mereu si niciodata nu o va depasi.