| lauratrandafirul a întrebat:

Ce credeti despre acest site?

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Imi place, pentru ca altfel nu as scrie, nu as raspunde, nu as intreba.
S-a schimbat fata de cum era, este in continua dezvoltare, s-au schimbat si unii dintre useri, altii au ramas pe pozitii, s-a schimbat pana si adminul.
Ca si executie a site-lui : Este un site prietenos, cu un design atragator, optimist, vesel, usor de utilizat, cu multe optiuni atat personale cat si foarte bine impartit in domenii. Dar tu ce parere ai?

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Imi place ...nu ma plictisesc de siteul asta

NOname
| NOname a răspuns:

Este site-ul meu preferat. Cu asta, cred, ca am spus tot. smug

| mgtow a răspuns:

Macar aici primesti un sprijin dar mai gasesti si prosti/proaste care fac misto

| Cretaker a răspuns:

Eu cred ca acest site este cool.
Ne ajutam la nevoie si nu ne e teama de nimic.

http://i32.tinypic.com/atkmc2.png

| Nicoleta a răspuns:

Atunci cand sunt la calculator, sunt 90% sanse sa fiu intrata si pe TPU, pe langa celelalte situri

| Deea a răspuns:

Mi se pare de ajutor pentru toti. Orice nelamurire am trimit aici si mereu primesc raspunsuri foarte bune(in afara de cei care fac misto). Mi se pare super.

| Sconcsiş a răspuns:

Smecherwinking

| Teddy_6725 a răspuns:

Care site? huuuh?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok super fain