| micutza123 a întrebat:

Ce credeti despre contul meu pe stardoll?(mikidelik)

Răspuns Câştigător
| Lorє๔คnค a răspuns:

Superba papusa! Te-am votat 5/5 covergirl si celelalte! Super. Dar de unde ai bradutul albastru? Funda?

9 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

I sincerely couldn't care less.

| Brumilicious a răspuns:

Foarte.cum sa zic!? nasol... tu ai intrebat! eu sunt alexa_plk...cautama si uitate la punctele diferenta!

| Brumilicious a răspuns:

Si te poti uita linistita la accesorii si makiaje...makiaje LUXEphbbbbt doarka eu` nu fac publicitate la conturi de`astea de *** pe TPU.

| Brumilicious a răspuns:

.

| DeepInDarkness a răspuns:

Imi place
foarte dragut

| Nicolen a răspuns:

Cea mai frumoasa! pupkiss

| Alinutzaa95 a răspuns:

Foarte frumos big grinbig grin... te astept si pe la mine: Alinutzafull

| cristina1928 a răspuns:

Arati sooper...si casa e super frumy

| micutza123 explică:

ZAhArArSiNvAnILiE e unul dintre cunturile mele pe care ma joc mai des e cltreanor si poti sa te uiti la punctele diferenta si la haine si la machiaje si ca eu am diamant si nu mi se pare neaparat ca luxe e cel mai tare magazin asa ca nu ai cu ce te lauda