| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti poti recapata contul de pe stardoll?

Răspuns Câştigător
| ViorelaVio a răspuns:

Buna in primul rand daca ai apasat pe butonul acela de la medoll-ul tau adica cel care seamana cu butonul on/of nu este nimic deoarece poti intri din nou pe cont, dar daca nu ai intrat o perioada indelungata pe cont intra acum si iti va aparea o chestie care te intreaba daca vrei sa il actualizezi sau nu si tu dai ok si gata sper ca te-am ajutat...sarbatori fericite! fundita?

1 răspuns:
| anamaria508 a răspuns:

Chiar nu stiu...dar imi poti spune te rog niste site-uri pentru prezentari? mersi:Xfundita?