| deadea23 a întrebat:

Ce credeti despre facebook? Este un site util sau o pierdere de timp?
Am auzit ca au fost omorati oameni.

Răspuns Câştigător
| alwaysStyles a răspuns:

Nici me nu imi plac retelele sociale. in special facebook pentru ca unii oameni sunt periculosi sau cine stie. poate te pune sa te intalnesti cu el si atunci o sa iti para rau.in concluzie supne nu site-urilor sociale. sper ca ti-am fost de ajutor si daca mai ai vreoproblema te rog sa ma soliciti.

1 răspuns:
| Ioana_2144 a răspuns:

Pai eu am cont pe facebook dar il am degeaba pentru ca nu imi place deloc mai mult imi place hi5-ul dar facebookul nul folosesc cred ca o sa-mi sterg contul mi-am facut cont pentru ca toatalumea avea si am zis sa vad si eu cum e dar nu imi place deloc si adevarat uni chiar sunt obsedaty dupa el dar nu inteleg de ce pentru ca e o pierdere de timp dar in fine eu iti spun sa nu-ti faci cont pentru e naspa facebookul sau daca vrei sa-ti faci fa-ti dar este o pierdere de timpwinking:*