| CheetahQueen a întrebat:

Cu siguranta ati auzit de facebook. As dori sa imi fac si eu un cont, dar multa lume crede ca facabook-ul este o pierdere e timp, un site de pitipoance... Voi ce parere aveti despre facebook? fundita! seriozitate va rog

Răspuns Câştigător
| ZumZz a răspuns:

Eu imi petrec aproape non-stop timpul pe facebook thumbs up

Fa-ti cont ai sa vezi, e mult mai frumos decat hi5 rolling on the floor

Si nu este un site de pitipoance straight face.

4 răspunsuri:
| mika a răspuns:

E oky imi place, mai pierd timpul pe acolo!

Like Facebook!

| dalmma a răspuns:

Mie imi place foarte mult fb happy fa-ti si u un cont cat mai repede sa vezi cat de fain iihee hee

| DeeaCrissTina a răspuns:

Si mie imi place facebook-ul este mai distractiv decat celelalte siteuri, si nu trebuie sa-ti pese de ce zic ceilalti...

| teodora12_8347 a răspuns:

Parerea mea despre fb este una foarte buna!love struck.fa-ti un cont!