| munteanmaria a întrebat:

Credeti ca stand pe faceboook este o pierdere de timp?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Cam da.Macar daca stam,zic sa ne uitam la persoane frumoase,nu fizic,ci sufleteste,care au ceva de aratat in adevaratul sens al cuvantului, persoane pe care le admiram, din viata de zi cu zi, de la TV, etc.Succes! happy

13 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, după părerea mea e cea mai mare pierdere de timp.

| PedoBarbie a răspuns:

Dacă stai 5 minute-1 oră pentru a vedea ce au postat prietenii tăi nu, dar dacă stai 24 din 24 da.

| LTAA a răspuns:

Depinde.

| Seepty a răspuns:

Da este o foarte mare pierdere de timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Umplere de timp, nu pierdere de timp. Pierzi timpul stand pe facebook cand stii ca ai ceva de facut si neglijezi.In timpul liber sau cand nu am ce face, imi umplu timpul cu facebook-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| AdiTorrent7 a răspuns:

O mare pierdere de timp;

| AdiTorrent7 a răspuns:

O metoda prin care contribuim la marea baza de date pe care net-ul o strange in privinta datelor personale ale fiecarei persoane;

| AdiTorrent7 a răspuns:

O metoda prin care ne pacalim pe noi insine i privinta socializarii.
Asta nu se cheama deloc socializare. Nici macar 10%;

| Didishorr a răspuns:

Da. Recunosc ca stau pe calculator destul de mult. Mi se pare o pierdere de timp pentru ca nu te ajuta la nimic. Eu stau destul de rar pe fb.

| supLLy a răspuns:

DA