| Flowerz a întrebat:

Ce credeti despre Lady GAga?

Răspuns Câştigător
| SongElena a răspuns:

Este o super cantareata si toate mel ei sunt foarte frum.e adv ca are ea un stil mai ciudat la vestimentatie dar prin asta ne-a cucerit...ne-a aratat k nu este o cantareata oarecare... asta e parerea meawinking

7 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Este o cântăreaţă f bună şi care are volum, f puţine persoane pot cânta melodiile ei.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Well,isi face treaba bine cand o pun sa-mi linga ca.catul din WC.thinking

| annkaa a răspuns:

CEAuhappy
e putin mai mult ticnitalaughing dar in rest e okhappyimi place cum cantalove struck

| ScheißeBeMine a răspuns:

The Best :X

| BogdanAiud a răspuns:

Canta bine, e amuzanta:X!

| anadandelinaa a răspuns:

Ca este foarte talentata,originala si artistica femeie posibila... Are o voce foarte buna adica live este foarte bine fata de alte "vedete" din showbizz. Videoclipurile,unele,reprezinta momente din viata ei iar celelalte nu stiu cum sa zic ( ea face o actiune in videoclip, arata ceva, nu ca altele care numa danseaza acolo ca proastele.parerea mea ). Versurile ei au fiecare cate o semnificatie. cauta pe google daca o sa gasesti o sa vezi happy... parerea mea despre LADY GAGA este una ff buna si meritasa fie QUEEN OF POP. aa si e mult mai buna decat Britney laughing

| emabrumareanu29 a răspuns:

O cantareata superba,are priza la public, surprinzatoare, uimitoare si mereu plina de viata.