| Căpșuuu a întrebat:

Voi credeti ca Lady Gaga este barbat?

Răspuns Câştigător
| DennyxD a răspuns:

Nu este barbat, doar ca ea face parte dintr-un anumit cult religios.De aceea mai mereu isi acopera unul din ochi, se imbraca mai ciudat si excentric etc, ceea ce o face sa para oarecum ca in spatele acestei fete de diva se afla un barbat.
daca ti se pare folositor raspunsul meu, imi poti da o fundita:*

8 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu este barbat, sunt niste speculatii.

| yanny`s a răspuns:

Tu crezi ca soarele e albastru?

| brunetteee a răspuns:

Acum nu mai este dar in trecut mi se pare ca afost :d happy thinking

| T30D0RA a răspuns:

Nu e bărbat! Nu te-ai uitat la videoclipul "Telephone" cand i-a aratat p****?

| zizi000 a răspuns:

Ce sa zic? logic ca nu e, dar ai vazut ce succes a avut cu "just dance", "poker face", "love game" si celelalte? presa a ridicat. o in slavi ca apoi sa o injoseasca cu chestii de genu asta. daca era babat crezi ca mai purta ea imbracaminte asa de sumara pe scena? vis-a-vis de ce se vedea ca iesea din costumatia ei undeva mai jos, pozele pot fi si editate inainte de a fi publicate. ce cult religios, ce a fost? un ***. numai minciuni. nu a declarat ea asta, deci?happy ma bucur ca te.am scos din ceata

| alexa18 a răspuns:

Nu e barbat! Priveste aici: http://media.photobucket.com/image/lady%20gaga%20corp/66NEWT/lady-gaga.jpg
Daca ar fi barbat n-ar arata asa de bine.
Pa, pa!

| PrettyLittleLiarsBalonDeSapun a răspuns:

Astea sunt doar niste aberatii, cum sa fie barbat?

| deea_1397 a răspuns:

Looool u nu esti barbat?laughing