| Mâncărici a întrebat:

Ce credeti despre sfarsitul lumi cum car fi poimane? Astept pareri

8 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Astea sunt doar nişte prostii. happy Parcă trebuia să fie şi în 2000, nu? Eh, cum nu a fost atunci, nu va fi nici acum.

| ioanaioana a răspuns:

Nimeni de pe pamantu asta nu stie cand va veni, poate sa vina si peste o ora sau peste 50 de ani

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Îl aștept cu brațele deschise.

| Acasete a răspuns:

Nimeni nu mi-a oferit argumente solide pentru ca eu sa cred ca sfarsitul lumii vine sambata. Eu inca astept, dar sunt sigur ca va fi o zi sambata obisnuita.

| Adiitza a răspuns:

Sfarsitul lumii sambata? Pai sambata am treaba, terasa bere alea alea... daca se poate duminica happy hmm da si atunci am treaba happy

| silvius1734 a răspuns:

In primul rand nu are NIMENI cum sa stie cand va fi sf lumii
in al doilea rand nu cred ca sf lumii vine deodata "poimaine" sau chestii de genul asta
ca fapt divers chiar sunt curios ce se va intampla in 2012 pentru ca se face multa tevatura in jurul anului astuia...

| IceTea a răspuns:

laughing) astea`s prostii malaughing)! parerea mea! Nu ai de unde sa stii cand o sa vina sfarsitu lumiii ori cat de destept ai fii si oricate cercetari si prostiii ai face! doar Dumnezeu stie cand o sa vinawinking

| Theodore a răspuns:

Sfarsitul lumi nu are o data pentru toti, fiecare,, sarbatoreste sfarsitul zilei''separat pe o data unica la fel ca si ziua de nastere