| teiubesc_5029 a întrebat:

Voi credeti in sfarsitul lumi? astept cat mai multe raspunsuri si rele si bune

Răspuns Câştigător
| Tarabostes a răspuns:

Neh
cam 20%
dar ca orica si lumea va avea sfarsit: poate fi si maine, poate fi si peste 1000 ani, nici Ingerii Domnului nu stiu asta...

12 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Da va fi, dar nu in 2012.

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Da, totul are un sfarsit.

| elleme a răspuns:

Nu...
E doar o porcarielaughing
asa cum au spus ca azi va fi eclipsa
si cica maine o sa fie laughing

| EllyFMS a răspuns:

Nu cred. nu de alta, dar din 2000 trebuia sa murim de vreo 3-4 ori. si acum in 12 nu mai explodam, cica doar nu o sa mai avem curentoh go on. pana la anul` cine stie ce o sa mai spuna idiotii astiaoh go on

| Valy1106 a răspuns:

Sfarsitul lumii va fi dar nu se stie luna ziua anul ora minutul si secunda astea dor Bunul Dumnezeu stie iar cumnoua ni se distruge invelisul pamantului din cauza centralelor nucleare si a poluarii daca invelisul este distrus complet se poate produce o catastrofa enorma razele solare pot strabate cu o caldura de + 50 de grade iar pamanul se poate autodistruge asta din cauza oamenilor ca nu stiu sa ingrijeasca propria planeta.

| ThisIsME_7284 a răspuns:

Pai daca te referi la 2012 Sfarsitul lumii poate sa vina nu este imposibil.In ultimii ani lumea s-a schimbat din ce in ce mai tare... dar daca este sa vina va veni nu cum a fost descris in film in primul rand ca ORI MORI TOTI ORI NU si nici nu se pot duce sa locuiasca pe alta planeta pentru ca daca s-ar fi putut deja ar fi locuit cineva acolo...chestia cu sfarsitul lumii s-a tot spus de vreo cativa ani tin minte ca un profesor mi-a spus ca a prins vreo 4 sfarsituri ale lumii sau nu mai stiu exact nu trebuie sa va panicatibig grinacuma am inteles ca s-a schimbat iar data sau ceva de genul

| Anddrea a răspuns:

Sfarsitul lumii din punct de vedere spiritual inclin sa cred ca exista dar nu stie nimeni cand, asta clar. Deci nu in 2012. Insa faza cu Soarele ca se apropie de pamant si alte chestii stiintifice astea da sunt adevarate. Nu stiu daca din perspectiva asta va fi sfarsitul lumii. Oricum eu una nu`mi fac griji. Pot sa mor si maine daca asa e sa fie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai Dumnezeu stie cand o sa fie deci mai am timp de fu**toh go on

| cosmy1993 a răspuns:

Doar Dumnezeu stie

| Yoioana a răspuns:

Buna! 1. Maiasii au scris niste calendare pana pe 21. 12. 2012-nu puteau sa faca un calendar care sa nu se termine niciodata 2. Astia ziceau ca se sfarseste lumea si in 2000-suntem inca in viata 3. gaura neagra descoperita de NASA mai nou (o fi ea aproape dar, ) e la milioane de ani lumina www.2012-sfarsitul-lumii.com/ desi, totusi... cine stie, vedem atunci :D

| Emantel a răspuns:

Eu nu cred intr-un sfarsit al lumii! Eu cred doar intr-un nou inceputwinking Funda big grinbig grinbig grin

| iuly_9622 a răspuns:

Nu, e absolut nasol.Sa nu mai crezi in prostia asta.