| EuTeIubescBa a întrebat:

Ce credeti. Un baiat si-ar da viata pentru o fata? Argumentati :*

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Nimeni nu merita asa un sacrificiu si nu trebuie sa argumentez. Lasitatea celor care, chipurile, se sinucid din dragoste, nu trebuie luata in consideratie, o viata ai pe aceasta planeta, este adevarat, ca este rezultatul unei iubiri, dar nu trebuie sacrificata intr-un moment de disperare, care poate are o suta de rezolvari, crezand ca o faci din dragoste.

2 răspunsuri:
| Asyul95 a răspuns:

H,h buna intrebare.depinde de sentimentele baiatului...dar cred ca da.love struck romantic ar fi love struck

| lSchizo a răspuns:

Nu mai exista baieti care si-ar da vietile pentru iubitele lor.
Acum, parerea mea, sunt numai panarame, sunt mereu pusi pe misto, si isi bat joc de fete. happy
Nu mai exista romantism in ziua de azi.hee hee