| csmin a întrebat:

Ce culoare preferata aveti plus numele de baiat preferat cine le are ca si ale mele primeste funda

Răspuns Câştigător
| Marinngg a răspuns:

Albastru si alex dar plzz da-mi funda ca pun si eu o intrebare siurea si iti dau funda

19 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEau:*
culoarea preferata:mov:X:X
nume de baiat preferat:MIhai si Marius:X

| black1white a răspuns:

Albastru+ionut

| ღAncaღ a răspuns:

Pai culori: albastru [my favorite], rosu, negru si alb (stiu ca nu sunt culori dar imi placbig grin )mov,roz
nume de baiat: edward, chasper, cosmin, andrei justin
imi plac mai multe nume de baiat dar nu le prea retin si in plus astea sunt preferatele mele :X

| TrendyHedgehog a răspuns:

Culoare preferata; mov

numele de baiat:daniel

P.S. ce sanse sunt sa avem culoarea si numele la fel ca tine? happy

| Anabellasos a răspuns:

Sunt convinsa ca nu o sa nimeresc, insa imi place foarte mult Matias.
Si in general adopt culorile inchise happy

| xEmiii a răspuns:

Culoare preferata : Mov.
Nume de baiat : Alex.

| iiDeezMăă a răspuns:

Culoare : Albastru!
Nume de băiat : Alex sau Robert.

| MissL a răspuns:

Verde cosmin

| IrinaAniri a răspuns:

Culoarea mea preferata este albastru, si numele preferat de baiat este bogdan :X, spune si tu

| Alexandra87889 a răspuns:

Albastru deschis... si să zicem că thinking Andrei mi se pare unul destul de drăguţ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Turcoaz-albastru + Edi big grin

| cıσccσʟαтα a răspuns:

Cosmin.
mov-> bleu

| Kataloasa a răspuns:

Rosu este culoarea
Cristi este numeletongue

| MaraMarutza a răspuns:

Pai mai multe deci culori:mov roz galben si nume:laurentiu razvan george florin cristi
big grin tongue

| TheMassterOfWorld a răspuns:

Culoarea preferata: Mov!
Nume preferat: David!

| 9Happycitha9 a răspuns:

Culoarea mea preferata este roşu, iar numele Mihai!

Fundăăă?

| Vipera36 a răspuns:

Culoarea preferata Galben Si nume de baiat Ionut

| Andrei1998 a răspuns:

Rosu andrei

| andreea_7973 a răspuns:

Intrebarea ta nu are sens. Pe TPU pui intrebari cand ai nevoie de ajutor, nu cand nu ai ce face. Daca nimereste cineva ii dai funda? Si ce face cu ea? Crezi ca unei persoane (mentionez ca e vorba de o persoana in firea ei) ii trebuie o funda?