| Adina a întrebat:

Ce cuprinde fisa medicala de admitere la liceu? Seamana cu adeverinta medicala?

Răspuns Câştigător
| gabriella96 a răspuns:

Fisa medicala ar trebui sa o gasesti la tine la scoala la secretariat.in ea scrie toate bolile pe care le-ai avut pana acum sh operatiile...mai multe. sper ca te-am ajutat *

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

O iei de la secretariat.

| AnonymuxX a răspuns:

Nu chiar. Spune ca esti sanatos, ca nu ai nimic, cuprinde vaccinurile pe care le-ai facut si cam tot ce tine de sanatatea ta de cand te-ai nascut.

| deew_7912 a răspuns:

Mie mi s-a dat de la scoala cand am fost sa imi iau foaia matricola. Daca tie nu, probabil trebuie sa te duci la medicul de familie.

| Dìànà_Dïå_2001 a răspuns:

Si daca secretariatul nostru nici nu stie despre ce vorbim?