| maria_4358 a întrebat:

Ce decorati ar trebui sa pun maine la petrecerea mea?

Răspuns Câştigător
| OanaVlad a răspuns:

Http://www.yuppy.ro/......eceri.html asta e ce trebuie facut pentru organizarea unei petreceri. Bafta si La multi, multi, multi ani! sper sa ai o petrecere frumoasa si sa vina toti cei care au fost invitati :)

3 răspunsuri:
| Traian a răspuns:

Baloane obligatoriu

| 12953648276586924586 a răspuns:

Hey maine imi tin si eu petrecerea de ziua mea. ziua mea e de fapt in 10 dar merg undeva whatever poti pune baloane sau depinde care e tena... de ex eu nu am tema dar cand pleaca de la mine le dau un fel de foi cat un patrat 10cmX10cm, foaia e cul piersicii si am mai adaugat acces. ca de ex sun perforatoare si poti sa perforezi alta foaie si sa le lipesti acolo sa scrii ceva mesaj sau,, mersi a ai fost la ziua mea/ petrecerea mea " ok poti face fluturi sa ii lipesti de pereti si chestii. ok sper ca te-am ajutat

| Larisa999 a răspuns:

Pai...hartii dinalea colorate am uitata cum se numesc. Baloane, flori (cred), podoabe sau ceva de genu, si un afis mare care sa scrie "bine ati venit§ sau vezi tu. Gaseste tu ceva ce-ti place si scrie happy