| Phineas a întrebat:

Ce diferenta este intre formatul video la aparate:HD si VGA.
Cine stie dau funda!

Răspuns Câştigător
| Cristea a răspuns:

VGA = 0. 3 megapixeli sau VGA = 640 x 480, HD vine de la High Definition, deci si rezolutii mari, si evident poze frumoase.

2 răspunsuri:
| TAZ_2382 a răspuns:

Pai HD inseamna High Definition are rezolutie mare si claritate foarte buna iar VGA este echivalentul a 0. 3MP si rezolutie mica 640x480

| Florynmatrix a răspuns:

Este o diferenta foarte mare LA VGA se vede nasol de tot iar la HD scoate o claritate de invidiat, super clar si realist
Sper ca te-am lamurit un pic