| Anonymous1247 a întrebat:

Cine stie un program cu care pot deschide formatul video. mp4?

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

VLC Media Player
GOM Player

| nutepriveste21 a răspuns:

Programele se numesc playere(wmp, bsplayer, divx player, flv, etc) dar penntru a deschide formatul respectiv este necesar sa ai instalat in pc codec pentru el. Descarca si instaleaza klm http://www.codecguide.com/download_mega.htm dupa care o sa poti viziona ce te intereseaza.

| xNirvana a răspuns:

KMplayer happy.
Da un search pe google si sigur il gastesti.

| Anonymous1247 explică:

La KMplayer, cand ajunge videoul aproape la final isi pierde sunetul straight face

| EmanuelB a răspuns:

AMV COnverter man Bafta!