| ydod a întrebat:

Ce e ala RolePlay si godfather la gta samp?

dau funda.

Răspuns Câştigător
| Madalyn a răspuns:

RolePlay si GodFather sunt niste moduri pentru jocul respectiv!
Pe RolePlay joci ca si cum ar fi viata reala... poti deveni gabor, mafiot, baiat de cartier, medic, reporter, etc iar regulile sunt respectate cu strictete, mergi cu masina pe partea dreapta, acorzi prioritate, vb in chat politicos, ma rog, cel putin asa era pe un server pe care am jucat acum ceva vreme. am stat vreo 30min pe el tongue

GodFather esti mai rebel. Si aici te poti face gabor, medic, mafiot, reporter, etc. insa este mai simplu, aici gasesti masini pe unde vrei pe cand in RolePlay trebuie sa le cumperi ca sa fie ale tale happy
Mai multe ino. gasesti pe google!winking

3 răspunsuri:
| Yang a răspuns:

Sunt servere mai noi deschise de gta

| ReaPer_6576 a răspuns:

RolePlay este un mod in care te porti ca in viata normala...de exemplu poti sa iti cumperi case masini personale sa-ti faci un job etc...
godfather este un mod cu lupte intre ganguri sti jocul? este aproape ca el Funda?

| Seby52 a răspuns:

RolePlay este ...ca un fel de... cum ar fi tu te bagi intr-o armata cu mai multi playeri si voi trebuie sa salvati pe nu stiu cine ca si cum intr-o misiune, ala se numeste RolePlay si poti sa faci asa cam cu toate chestiile big grin