| AlexDorinel a întrebat:

Ce e cu clima asta afara? Anu trecut pe 12 octombrie mergeam în pantaloni scurți și acum e frig de mori. Ne-am întors în luna mai-iunie când ploua non stop.

Mi-e frica ce o sa fie din noiembrie încolo.

7 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Asta-i vremea de toamna happy.

| Ukaya a răspuns:

Eu am citit o teorie cum rusii manipuleaza vremea ca sa vanda scump gazul si curentul daca mai sti la campionatu mondial n-a plouat tot anul apoi fix cum s-a terminat au inceput ploile si la ei si ii cred in stare pe rusi

Bula
| Bula a răspuns:

Asa e vremea. Schimbatoare.

| Mosotti a răspuns:

Nu stiu cum te miri, s-a dat clima peste cap din cauza poluarii globale.

| YeeeeRoooock a răspuns:

Poluare globala.
Macar de ar mai fii iernile alea ca pe vremuri... Cele din anii 2000.

Cand era zapada pana la genunchi...
Imi e dor de vremurile alea...

Răspuns utilizator avertizat
| Mosotti a răspuns (pentru mariuschakra12):

Pai ii pasa, ca o sa murim cu totii in chinuri daca nu ne oprim cu distrugerea climei, nu o sa mai ai de mancare, apa, etc.