| AlexDorinel a întrebat:

De ce nu ne lasă macar in luna Iunie cu pantaloni scurți la școală?

Daca ne luam blugi transpiram și după se plâng că miroase urat la școală

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca transpirati, va spalati, ca asa-i normal!
Apoi, mai sunt pantaloni de panza subtiri, de vara, usori de purtat si spalat, fiindca blugii nu-s indicati pe calduri mari.

| Lukasssz a răspuns:

Nu conteaza ce spun ei eu tot cu pantaloni scurti merg.

| DenqOO a răspuns:

Cand eram eu copil nu s-a vaitat nici un profesor ca mirosim. Deci cum zice Jassmina, dupa atata pandemie nu ati invatat de apa, sapun si putin parfum

| catalin542000 a răspuns:

Mmm, pe timpul meu cand am fost la liceu mergeam in pantaloni scurti fara probleme.
Inca erau fete care isi luau blugi mini, nu era treaba...

Răspuns utilizator avertizat
| JuliaMariJuliaMari99920 a răspuns:

Pai ce treabă are mirosul urât, ăla e că nu te speli, nu de la blugi.