| madalinzzz a întrebat:

Ce e cu siteul asta : www.vine1.ro? e plin de mister am cautat pe internet dar nu am gasit nimic date despre el.

Stiti ceva? dau funda la cine stie :d

Răspuns Câştigător
| ion_9092 a răspuns:

Am citit pe un blog la un raspuns de articol, in legatura cu www.vine1.ro, anonimul zicea de anticristl, ma rog de fiara cu 10 capete si 7 coarne si nu stiu dc am impresia ca are legatura cu magazinul Cocor din Bucuresti, pentru ca cica pe ecranele acelui magazin, in data de 11 aprilie 2011, la ora 11:11 PM se va afisa cine vine in Romania.

1 răspuns:
| αndï a răspuns:

Am primit si eu pe mail thinking am citit 4 indicii deja sa imi dau seama dar e o sansa sa nu fie persoana laughing chiar nu stiu... asteapta pana pe 11 aprilie 2011 la ora 11:11 am si afla big grin succes

Întrebări recente