| anonim_4396 a întrebat:

Ce e MissBimbo? Ce trebuie sa faci pe el?

Răspuns Câştigător
| lol1232 a răspuns:

Este un site pentru. fete ceva in gen de stardoll.Trebuie sa strangi bani virtuali si sa iti faci o camera a ta si foarte mult fun.

2 răspunsuri:
| mabytza a răspuns:

Mai bine zis ce era Miss Bimbo.Acum o facut VIP si trebuie sa platesti destul de mult si doar cu cardul pentru a face unele lucruri.
Miss Bimbo e un site fashion in care ai multe levele pe care trebuie sa le treci. Avansand la levele apar la magazin (NINE`S)mai multe haine mai frumoase etc.
Eu sunt la levelul 33 si am mult de stat deoarece la acest level trebuie sa te angajezi la un servici "Singer" care costa 25000 Bimbo Dollars si trebuie sa astepti 90 de zile, deci mai am. Cei de la VIP asteapta doar 45 jumatate fata de noi.Nu e corect.
Cam asta e Miss Bimbo