| anonim_4396 a întrebat:

Ce emoticonuri pentru mess stiti? eu stiu doar astastar care e o steluta, mai era cu o ceasca de cafea dar nu mai stiu ce semne trebuia sa pun...de unde pot lua emoticoanele astea pentru yahoomessenger? sau cine stie de astea sa imi spuna si mie.multumesc

Răspuns Câştigător
18 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

O sa las niste link-uri cu emoticoanele, care pot fi folosite pe TPU, desi cateva (foarte putine) din aceasta lista nu functioneaza: http://www.fetesibaieti.ro/yahoo.html si inca un site asemanator http://www.ymlover.com/lista-cu-emoticoane/ . Sa fii atent/a, sa lasi un spatiu inainte si dupa fiecare emoticoana. In caz contrar nu iti va iesi ceea, la ce te-ai asteptat. Emoticoanele sunt formate din semne, iar aici, pe TPU raportul intre minuscule si semne + cifre + majuscule este limitat. In concluzie, daca vei dori sa folosesti mai multe emoticoane intr-o postare scurta, nu vei fi lasata sa faci acest lucru - robotelul modereaza totul automat. Inca o remarca importanta - emoticoanele nu functioneaza (raman ca semne), daca sunt folosite in aceasi postare cu un link. Ca dovada - :D , 8-> (apar asa, pentru ca am folosit link-urile in aceasta postare). Cam asta e tot, ce ar trebui sa stii, inainte de a folosi emoticoanele. Succes!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Grim mersi pentru site.Chear e super.big grin

cami
| cami a răspuns:

Dai pe goagăl serch emoticoane, si-ti vor aparea o groaza.

| Leea1234 a răspuns:

Sweetim.com intra, descarca (e gratis, si nu are virusi)si ai sa gasesti; emoticon; wink; video wink; sound effect; display picture; si multe chestii dragute; joculete etc tu intra si ai sa vezi

| dulshe a răspuns:

Multumim grim, e super acel site.

| Wtf9000 a răspuns:

Daca ati sti cat m-am chinuit sa-l caut... tongue

| Wtf9000 a răspuns:

Adica asta bee

| cotzobel a răspuns:

@grim..super tare siteul...multumim

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Uite cateva:
puppy dog eyes, rose, si mai era unul cu o albinuta dar nu il mai stiu sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exact Grimwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

monkey maimuta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta pe bandoo.com acolo ai la emoticonuri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este ~o)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte frumuase emoticonuri happy mersi pentru linkuri

| deluXxe a răspuns:

In nici un site de al vostru. nu este asta > []--- < laughing si crede-ma. mai is multe; x

| impunk a răspuns:

pirate* de ce nu merge piratu? mai era unu cu [.] transformer* nici asta nu mergesad

| impunk a răspuns:

pirate* pirat si [.] transformer* nu merge pe mes nu se vede semnele d c?