| chelutzul a întrebat:

Ce este de facut in timpul liber prin iasi? in afara de cluburi, baruri...etc

spuneti-mi ceva locuri ce merita vazute, locuri unde pot face un gratar ...si mai spuneti voi

2 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Copou, Casa Ponor, Gradina Botanica, Mitropolie, Trei Ierarhi, Bucium, Galata, Casa Dosoftei, Bucium.Palatul de Cultura, Teatrul V. Alecsandri, etc, etc, etc.

| Iulia_9015 a răspuns:

Si eu sunt din iasi...pai poti merge la gratar pe Bucium sau la Paun, poti merge la patinoar in Bucium, poti merge la Ciric, faci o plimbare prin parcul Voievozilor