| Available a întrebat:

Ce este imvu si ce trebuie' sa faci pe el?

7 răspunsuri:
| CookieDiamond a răspuns:

Imvu = hmm am auzit happy m-am jucat
IMVU a inceput ca un messenger 3D. Cu timpul, insa, in jurul aplicatiei, s-a creat o comunitate.

Pesite, utilizatorii isi decoreaza homepage-ul cu stickere, introduc tot felul de coduri pentru a le face mai atractive... Exista magazinase in care alti utilizatori iti creeaza avatare si semnaturi fie pe credite, fie pe gratis... Exista designeri de pagini web, care lucreaza si ei fie pro bono, fie pe credite.

Pe messul lor, nu vorbesti doar cu prieteni, ci poti sa discuti si cu un necunoscut la intamplare. Poti sa intri in chatrooms, care nu sunt asa cum crezi tu probabil! Sunt cluburi, plaje, nave spatiale etc, in care dansezi, saruti, imbratisezi si ce mai vrei tu! (nu, nu sex, pentru sex ai nevoie de un permis!)

Avatarul ti-l poti crea ca sa iti semene perfect, sau il poti face sa arate asa cum ti-ai dori sa arati! Ii cumperi hainute, casute, animalute... Si cei care le creeaza sunt alti useri ca tine!winking

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Ba nu este adevarat:imvu este un joc care se downloadeaza de pe net si tu trebuie sa iti faci cont si sa iti creezi un avatar, dupa aceea iti alegi prieteni...prima data iti da o suma de bani dar dupa aceea trebuie sa faci tu nici eu nu stiu sa fac bani, iti poti cumpara case sau apartamente, poti cumpara haine ...intradevar poti sa comunici, dar sunt camere speciala unde se afla mai multi oameni sau mai putini, nu toti sunt romani decat daca iti alegi tu categoria, este un joc interesant si este 3D, in fine in joc te poti casatori, poti face dragoste, poti face copi, mai multe, ma joc si eu acest joc si pot sa iti spun ca este super:X sper sa te ajute cu ceva ce ti-am sp eu tongue:*

| Simyx a răspuns:

In primul rand, imvu nu e joc online. E chat 3D dar e offline trebuie sal downloandezi, iti faci prieteni si faci bani, cu ei iti cumperi imbracaminte case gen o alta viata cum e si secondlife, si e chat pentru ca vorbesti cu orice persoane si din alte tari, in alte limbi.etc E foarte distractiv, mie una imi place

| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a răspuns:

Imvu, este chat si joc 3D. Poti vizita pe http://imvu.com.

| Maria002 a răspuns:

Imvu este un chet 3D unde cunosti diferite persoane...iti cumperi haine sau chiar te mariti si iti faci mama tata si de astea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imvu ii un joc online... ceva in gen real life. unde iti faci prieteni. faci bani.comunici. gen sims doar ca e online

| vodami92 a răspuns:

Cum este the sims! asta daca ai jucat asa ceva evident!