| Kl0d a întrebat:

Ce exerciti te face sa-ti opresti crestere(mai ales pentru cele de spate, trapez) de la 16 ani, si care sunt acelea? am 1.78 si nu mai vreau sa cresc ziceti-mi niste sfaturi niste exercitii.Mersi anticipat.

4 răspunsuri:
| wizopo a răspuns:

Am eu 13 ani si am 1.77 m happy

| Gellyfish a răspuns:

? cum? Am 1.64...si mi-as da o mana sa mai cresc la 1.70 cel putin...

| Vlad93 a răspuns:

Ba da poti si nu e trapz, e spate si la presa iti incetineste cresterea

| DaKota_9238 a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie ca tine laughing...dar nu cred ca putem face ceva