| ELNuInvataMomentan a întrebat:

Ce face pisica in Barn Buddy? Dar cum pot sa fac sa o primesc in afara de ajuta pisica.

Răspuns Câştigător
| nellyneliana a răspuns:

Primesti la fiecare 6 ore 15 exp si 15 monezi galbene. O sa ti-o dea ei la un moment dat. Va aparea in stanga si tu va trebui sa ceri ajutorul pritenilor pentru a o gasi.

6 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Nu poti face nimic pentru a o primi.

| username_8290 a răspuns:

Pai trebuie sa iti apara acolo in stanga pisica dai clik pe ea, 10 prieteni dau click pe,, ajutal pe X sa`si gaseasca pisica " o gasesti.

| XMyzue_1273 a răspuns:

Mananca, doarme rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand apare la anu...ca mie nu mia aparutx-(?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu la ce lv apare ca eu am lv 38 si nu o aparut inca.la ca lv apare?

| P_8427 a răspuns:

Ehhh apare o laie la nu stiu ce nivel...nu apare.ca si eu am lv 164 si nu mi-a aparut nimic.