| Lara1211 a întrebat:

Ce faceti atunci cind va plictisiti de exemplu hobby-ul meu e sa pictez.Astept idei! Apropo! Ce site-uri stiti unde pot gasi diferite idei de desene cum ar fi de exemplu desenez.net. Altele mai stiti? Dau funda pentru cel mai interesant hobby si cele mai bunne site0uri.

Răspuns Câştigător
| AnNaa67 a răspuns:

Buna!
Cred ca mai stiu eu un site de desenat:
Desenatori.ro.
Si uite ce poti face in timpul liber:
-origami
-coafura
-mario
-descarca jocuri si joaca-le
-fa-ti un grup pe facebook si organizeaza concursuri
-incearca sa desenezi cat mai frumos apoi picteaza_ fa asta mereu in timpul liber si vei vedea ca iti umpli o mapa
-exercitii
-teste _de pe clopotel.ro
-_____Apropo, iti dau aici niste siteuri unde te poti distra_____:
Clopotel.ro
Desenatori.ro
Pixlr.ro
Pizap.ro
mai stiam eu, am sa iti spun cand imi aduc aminte.
-incearca sa ai diferite scrisuri
-fa un text comic
-inventeaza poezii
-citeste cat mai mult
-croseteaza
-tricoteaza
-asculta muzica
-scrie pe google:SCRIS CIUDAT
-cauta jocuri noi ___Poti si 3D
-cauta pe internet cum sa faci un trandafir sau ceva din hartie, adica tot origami, dar poti si din servetel
-confectioneaza ceva
-picteaza si publica undeva
-fa felicitari
-inventeaza cuvinte noi, in vocabularul tau ----fa-ti-l
-meli melo -site-
-intra pe grupul meu NOY FETITZELE DULCI este super, mereu este activitate

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Hobby-ul meu este sa ies afara..imi place sa ma plimb love struck
Mai imi place sa fac poze si sa citesc

| CioncuIonut1990 a răspuns:

Hobby-ul meu este jocurile pe calculator si handball:d

| elyroxy a răspuns:

Http://www.desenatori.ro/deseneaza.htm progamul acesta este foarte tare bucurate de el

| iuliamo a răspuns:

Mie imi place sa cant la chitara si sa joc basket!big grinhappywinking

| Adinak a răspuns:

Buna hobiul meu tot e sa desenez.Iti propun siteul desenatori.ro! FUNDA?

| ornitoring a răspuns:

Eu ma urc in copac si ascult muzica...insa uneori dansez hip-hop