| InViataReala a întrebat:

Voi ce faceti cand va plictisiti?
Ce jocuri mai stiti?
Fundita.

Răspuns Câştigător
| VampireBlood a răspuns:

Sticluta:->

6 răspunsuri:
| victor333 a răspuns:

Citeste o carte invata un banc ori un truc fa abdomene etc o sa iesi mai castigata

| JeleUUU a răspuns:

Counter strike, nfs world, 4story, cabal, wow, jade dynasty, metin2, aion, lineage2, citi of heroes,champions,,rune of magic,perfect world, shaya, LOCO, LOTRO, archlord, 9 dragons, allods, terra, blade & soul, gta san andreas(online)... sper ca te-am ajutat

| xyzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Incearca Brawl Busters e super jocul iti garantez

| InViataReala explică (pentru xyzzzzzzzzzzzzz):

Cu ce e jocul si ce trebuie sa faci?

| xyzzzzzzzzzzzzz a răspuns (pentru InViataReala):

Nu stiu sa explic prea clar uitete pe youtobe si ai sa vezi

| loveoana a răspuns:

Pai ma uit la tlevizor, ascul muzica, ma joc pe afara, daca nu ies pe afara.