| ramonna a întrebat:

Ce faceti cand intra un necunoscut in vorba cu voi pe mess?

16 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Daca nu se prezinta il intreb inainte de toate cine e. Dupa in functie de raspuns discutia ia o anumita directie. Daca intra doar pentru a imi aduce injurii il sterg din lista si ii dau ignore.

| Razvan a răspuns:

Intreb cine e, cateva intrebari generale, daca nu imi place cum scrie(daca scrie din 8 cuvinte 6 gresite), sau zice replici stupide ignorebig grin

| Ana-Maria94 a răspuns:

De obicei nu vb cu el, adica poate il\o intreb cine e si de unde are id meu.si dupa aia nu mai vb cu el... dar in general nu bag in seama.

| diana a răspuns:

Il ignor.

| RainDrop a răspuns:

Intreb cine e, daca ma ia la misto, intreb de ID-ul meu, si daca tot asa, o gura plina de ignore o sa aiba.

| biencutza_7855 a răspuns:

Il intre cine e si daca nu imi raspunde nu il bag in seama.Nu are rost sa vorbesc cu o persoana pe care nu o cunosc sau are chef de glume.

| Nu conteaza a răspuns:

Pai nu i bag in lista de la inceput si daca se mai trezeste unu sa zica ceva incerc sa mi dau seama cine e si d unde are idul meu si daca incepe cu cocalarisme dau ignor happy

| ♥.Sagemix a răspuns:

Intreb cine e si de unde are idul meu thinking Daca nu cunosc, nu ma intereseaza - ignore. [ exceptii daca am chef de baza big grin ]

| RoxiutzaRux a răspuns:

Il interoghez, sa aflu cat mai multe despre el. daca pare de treaba il las in lista, daca nu `ignor`.

| axelmatei a răspuns:

Interogatoriu tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreb cine e si daca incepe cu faze gen "un baiat", "un admirator secret" sau alte vrajeli din astea, ia ignore direct

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-l bag in seama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yo in total in lista am 1230 d persoane si cam 900 sunt necunoscute(ii am l necunoscutzi) daca nu ma injura sau ma streseaza ii las acolohappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreb cine este si daca nu imi raspunde nu il bag in seama. De ce sa ma stresez cand nici macar nu stiu cu cine vorbesc.

| lian a răspuns:

Buna, sunt liam odata a intrat un strain in vorba cu mine si m-a invatat cum sa ma spanz, cum sa-mi bag gatu in streanf. etc ai grija raspunde-mi ionayy@gmail.com

| maddy_8184 a răspuns:

Vorbesc ceva cu el, dar nul prea bag in seamahappy

Întrebări recente