| Lorennnaa a întrebat:

Bunaa all. Ce faceti? Am si eu o intrebare: cum sa intri in vorba cu un baiat dragut necunoscut la patinoar? Oare sa-l intreb daca ma poate invata sa patinez.sau ceva in genul acesta?worried... dau funtitsabig grin.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aplika faza cu: nu sti sa patinezi, dar te plimbi pe langa el, asa.usor usor.si...te impiedici si cazi.peste ellaughing, prefate ca te doare putin piciorul' si roagal sa te duca putin pe margine. Apoi spune-i mersi si ca sa fiti prieteni. iai id-u si nr de telefonhappy

3 răspunsuri:
| Alleee18 a răspuns:

Clar daaaaa.sau izbeste te in el[vezi sa nu l invinetestistraight face:d]apoi discuta.va functiona in cazul in care va simti si el ceva.

| Ruxy_2611 a răspuns:

Eu, daca as fi in locul tau as incerca sa ma dau in spectacol pe langa el laughing de multe ori chiar merge. Daca nu, ii poti spune ca esti incepatoare si l`ai putea ruga sa te invete si pe tine ceva. Bineinteles ca in timp ce `iei lectii` de la el puteti flirta!

| Lorennnaa explică:

Pai am vazut un baiat deagutz la patinoar.Nu stiu cum sa intru in vorba cu el. ce sa-l intreb.sau pur si simplu ii spun buna sau salut sau asa ceva. tipul e foarte dragut.nu stiu cum sa vorbesc cu un tip care nu il cunosc si imi place.de mai multe ori mi s-a intamplat asa. poti sa ma ajuti?batting eyelashes