| MihaCool99 a întrebat:

Ce faceti? cel mai amuzant raspuns fundawinking

Răspuns Câştigător
| xSoaked a răspuns:

Pun piedica la masini.

13 răspunsuri:
| Kiiiissss a răspuns:

Pai tocmai am citit intrebarea ta si incerc sa iti rasp si sa iti cer sa imi oferi o funditaaa! pplz X:

| PikaRawrr a răspuns:

Iti raspund la intrebare laughing

| xlmpq a răspuns:

Ma plictisesc

| andragrigoras2000 a răspuns:

Bine.ce sa fac si eu. stau si ma amuz de intrebarea ta, cascand incontinuuuu.imi e somn.ma gandesc ca atunci cand o sa adorm o sa te visez pe tine intrebanduma si ce zici? si eu o sa-ti raspund:in orice caz nu citesc. dupa aia ma gandesc iar ca ma culc si te visez pe tine intrebanduma:ce ai? si eu zic:nimic.o ba da este ceva...m-am saturat de intrebarile tale aiurite! eu zic ca e caraghios. fundita? pliz!happy

| KamyKaze666 a răspuns:

EuCuriosul vezi pate branza aia iti provoaca niste vanturi parca te vad eu cum zbori imi ceva ca avionu da cand se termina NOSU e bine de el ca macar are halat de laborator
Si in legatura cun intrebarea fac matreata

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Ma cac

| Zøєy a răspuns:

Ma gandesc la un raspuns pentru tine si frec mentatongue

| Optimus7 a răspuns:

Crosetez apa in bec

| ღdiaღ a răspuns:

Ce crezi, fac o pizza cu ananas si ardei si usturoi nu vrei si tu?

| SockyQ a răspuns:

Construiesc un nou regim politic,iar pe lângă asta, creez o nouă populație făcută din brânza amestecată cu castraveți si shaorma cu pigmenți albaștri și cu un tal neramificat filamentos *intrerupere radio: intrerupem acest program pentru. a va anunța că | Grăuceanu sări, si-si uita palosu'n căruță | |sfeecla|*, tu?

| Anonymous2899 a răspuns:

Ma catar pe bloc in halat de laborator cu caciula de claun pe cap si in acelasi timp mananc branza

| kiki a răspuns:

Momentan nimic.si nici mai incolo.si nici maine.cred ca nici poimaine.nu am un job asa ca nu fac nimic.in rest bine si rau la nimeni. sau sa fiu mai clara- fac umbra pamantului degeaba, deocamdata!

| robert63088 a răspuns:

Dasfund WC funda?