| kidaa a întrebat:

Ce faceti acum? Cel mai amuzant raspuns funda!

Răspuns Câştigător
| Angel_4453 a răspuns:

Ma sprijin de un scaun (sincer am un mod super-ciudat privin modul in care stau) daca iar ma vede mama, iar incepe
-vai cei cu tine tu asa stai si in banca la scoala?
la care eu - da asa stau si la scoala laughing (de fapt eu la scoala nu stau asa)

daca mai vedea cum stau rolling on the floor
lol

7 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

Raspundeam aici pe TPU la o o intrebare ce adavar sau provocarea ati da la acest joc si de aia te provoc si pe tine sa-mi dai fundita.laughing) te pup.

| OHmyGosh a răspuns:

Iti dau tie commlaughing

| Elly213 a răspuns:

Stau la calulator, ma uit la monitor, afara un caine latra altu se urineazalaughing. 2 babe se iau la injuraturi. E fictiune asta laughing

| Tinusikk a răspuns:

Ma uit la monitor si el la mine...

| WiPi a răspuns:

Ma bat cu jegosu de varmiu happy

| DeathLord93 a răspuns:

Ma dau cu fundu de pamant big grin tu?

| lovepuppy a răspuns:

Ma gandesc ce raspuns sa dau si daca e atat de stupida intrebarea asta funda?