| alexCELmare a întrebat:

Ce faceti daca justin biber intra la voi in casa si incepe sa cante?

Răspuns Câştigător
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

I-as baga o druga de porumb in botul ala de pitigoi si i-as da un sut in fund spre directia` cotetul lui zorro` (cainele meu laughing pitbull care zatara totul in calea lui)

3 răspunsuri:
| axeldavid a răspuns:

Cred ca ii dau cu ceva in cap sau dau drumu la caini.

| Kadorin a răspuns:

Aoooolooooo, politia, pompieri, marina, armata! Scoatetil vere pe asta de aici, imi sparge geamurile, se cutremura pamanturile! apocalipsa lui jb!
Calmativa, a fost doar un cosmarrolling on the floordar daca las prinde in casa mea incepand sa cante, dai naibi pe restul, il mutilez chiar eu scotandui corzile alea afurisite si cand politia ma va intreba ceva le voi spune ca am facut asta in auto-aparare si sunt sigura ca o sa ma creadarolling on the floor))

| Stardoll_Georgixxd_1995 a răspuns:

Il injunghii pe la spate=]]]