| Sara2 a întrebat:

Ce faceti in general in zilele ploioase cum e azi?

15 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Scriu.
Linistea picaturilor de ploaie ma inspira si cuvintele curg unul dupa altul.

| mona a răspuns:

Stau acasa

| sophieLY a răspuns:

Hey!
Eu imi insir toate ducliurile pe care le am in dulap si ma uit la o comedie romantica. Sau imi fac o ciocolata calda si navighez pe site-uri despre moda, make-up, DIY si tot felul de prostii. Cel mai mult imi place sa ma joc pe consola cand e urat afara, pentru ca jocurile sunt obsesia mea, si mai nou nu prea am timp pentru ele, asa ca m-am bucurat ca a ploat putin.

| Dariusuu a răspuns:

Prefer să stau pe TPU.

O zi frumoasă îți doresc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ies afară. (îmi place ploaia)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit pe calculator/televizor...si alte lucruri

| ReusxD a răspuns:

Caut sa vizionez niste filme pe televizor, sau daca nu intru pe Facebook sau YahooMessenger! si ne plangem cu prietenii ca ploua.

| AdrianVoicu a răspuns:

Stau in ploaie si in vant

| mihaelaa18 a răspuns:

Prefer sa ies afara sa ma plimb prin ploaie si sa ascult muzica la casti.Imi place mult sa ma plimb prin ploaie, ma linisteste cel mai mult, si ma ajuta sa ma simt mai binehappy

| thewomaninwhite a răspuns:

Ma uit la filme sau dorm

| Gabossss95 a răspuns:

Ma uit pe geam foarte mult laughing

| AndrewThinks a răspuns:

In zilele ploioase, fie citesc in apropiere de geam pentru a crea o atmosfera placuta cititului, fie ies la o plimbare cu umbrela evident. Calculatorul este de asemenea o optiune dar este mai bine sa incerci sa scapi de el. Gandeste-te la diferite lucruri, la tine, la viata ta, la ce o sa faci maine la scoala, munca etc. Variantele vor rasari ca ciupercile dupa ploaie.

| Deliia03 a răspuns:

Vorbesc la telefon cu prietena cea mai buna laughing)

| oEbru a răspuns:

Dau teză la română...

| alessandra98 a răspuns:

Ma joc pe telefon sau citesc ceva