| Kesha1428 a întrebat:

Ce faceti in timplul liber?

Răspuns Câştigător
| Siracuzia a răspuns:

Buna!
Citesc,ma plimb,ies cu prietenele,ascult muzica,ma uit la TV,pictez,ma joc cu pisoiul meu,ma plimb prin magazine,dau petreceri in pijama,gatesc cand ma apuca...,merg la bazin, la un film cu parintii, in excursii la munte...laughing
Sunt foarte multe lucruri...

4 răspunsuri:
| CristinaCristinika123 a răspuns:

SAll!
Deci:citesc,ma joc cu prietenle mele,ma joc pe calcultor,ma uit la TV,merg in exursi, merg la inot, ...si alte alea pe acolo

| aneta a răspuns:

Ma plictisescsad
Stau la pc, pe net, pe mess, ascult muzica.
Tu?happy

| RaluuMrrrr a răspuns:

La calculator, pe afara cu prieteni...citesc scriu fac bratari din ata sau scooby doo...etc

| sonia7026 a răspuns:

Citesc, ascult muzica, desenez, ma joc pe fbhee hee, ma plimb, vb la telefon, ma uit la tv, scriu pe TPU, fac poze, fac curatenie etc. fundita?big grin