| HyuLa a întrebat:

Ce faceti in timpul liber? Ca eu mereu ma plictisesccrying Plizz

Răspuns Câştigător
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Citesc, pictez, ascult muzică, mă uit la TV, stau pe net(TPU, hi5, facebook, mess, etc), mă uit la un film din PC, desenez ceva, fac curat prin cameră, dorm, fac teme, fac brățări din ață, mă duc la shopping.
Acum că e iarnă, și multăăă zăpadă mă duc pe afară, fac un om de zăpadă mare de tot.
A am uitat îmi fac poze happy E pasiunea mea de a îmi face pozelove struck

Tu?
Baftă!

8 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Fac prajituri ori gatesc ceva mai deosebit.

| shadovv a răspuns:

Ascult muzica, ma informez de lucrurile care imi plac, produc muzica (desii mai nou e un fel de munca)...

| MariusPopa a răspuns:

Tv. PC si la plimbare cand te plictisesti.winking

| Jeny1 a răspuns:

Citesc, citesc, citesc, ascult muzică, postez articole pe blogurile mele, scriu, vorbesc cu prietenii, ajut cu răspunsuri pe TPU, ies în oraș, merg la bibliotecă, mă joc cu papagalul meu, văd Gilmore girls cu fiica mea, fac sport, fac curat, eliberez cărțile : http://cartilibere.blogspot.com

| HyuLa explică:

Multumesc prieteni pentru toate cele spuse!
Asa o sa fac si eu de acum in colo!
Multumesc inca odata dar mai mult ma incantat raspunsurile lui /ei: PhotoIsMyLife
Multumesc~!

| AmphetamineGirl a răspuns:

Hanging out with friends, merg la patinoar, Shopping:X sau citesc cevatongue

| Alex0795 a răspuns:

Citesc sau discut cu sora mea diferite subiecte big grin

| MaRy_2365 a răspuns:

Du-te repede si intalneste-te cu niste priteni/e si faceti ceva amuzant, mai ales ca ninge... Aduti aminte ce faceai in copilarie!