| BonneLess a întrebat:

Voi ce faceti in timpul liber ca eu uneori ma plictisesc? big grin fundita pentru celemai atri idei

Răspuns Câştigător
| TahionN a răspuns:

Citesc
Urmaresc filme si seriale
Ies cu prieteni
Cant la chitara
Scriu
Merg la plaja
Fac sport (atletism, gimnastica, arte martiale)
Rezolv puzzle-uri, rebusuri
Scot cainele la plimbare
.ba nu nu-l scothappy
Ascult muzica
Compun muzica

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
Maa plimb cu prietenii.
Ascult muzicaa.
ma uit la un film; x
Cant; x
Merg in parc.
Vorbesc pe mess
Vorbesc prin mesaje cu orelee; x
Ma dau cu rolele.
Sau pur si simplu ma uit la tv.
Fac poze
Imi fac unghiile
Merg la fitness
Merg la cinema
:* Funda?

| Iky a răspuns:

Buna!
eu ies cu fetele cu rolele, la o inghetatahappy
si vreau sa merg la water-parca:X

| CeeCee a răspuns:

Iesi afara cu prieteniii, cu ei nu te vei plictisii happy

| CuloareVie a răspuns:

Buna, eu in timpul liber stau la pc, ma plimb cu bicicleta, cu rolele, joc betminton cu prietenii sau basket, ma dau cu skeitul, ascult muzica, ma uit la multe filme ies cu prietenii afara, joc fotbal, ma joc pe tel, ma coafez, imi fac unghiile, merg la shopping, la mall, ask muzica la mp4, PSP, dawnloadez jocuri(diferite si foarte tari), imi fac prietenii, mai invat cand a doua zi am un examen sau un test, imi personalizez lucruri cu ar fi:tricouri, genti(haine...),suporturi de creioane, bicicleta, rolele, skeitul, laptopurile, pc-ul, camera(etc, etc), stau pe mess, pe hi5, pe facebook, mai adaug poze pe hi5 sau facebook, caut melodii noi, pun intrebari pe TPUlaughing, si dau si raspunsuri:d