| andreutza99 a întrebat:

Voi ce faceti in timpul liber? Eu ma cam plictisesc...la cea mai buna dau funda iar la restul vot

Răspuns Câştigător
| Mee a răspuns:

Eu.pur si simplu, vad un flm, ascult muzica, ies cu prietenii, vorbesc pe mess, citescday dreaming, scriu povestihee hee, scriu in jurnal, desenez, ma uit la TV, stau pe TPU si raspund la intrebarihee hee, ma joc pe net(ourworld ori IMVU), cu rolele, cu bicicleta, imi creez noi coafuri(sau cum se scrielaughing ), imi asortez hainele, imi sortez pantofii, fac curat whistling, temecrying, ma duc la sala, ma duc la hamball, ma uit pe niste poze vechi(sau noi), dau commuri la hi5, pe facebook, caut vesti despre un actor, ma interesez de anumite filme, bla-blabig grin

5 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

citesc

ma uit la desene

incerc diferite coafuri sau machiajuri

fac poze sau editez

vorbesc la telefon

imi fac curat printre haine/creme /bijuterii( pentur mine e o placere pentru ca ori de cate ori ma apuc de "curatenie" mai gasesc cate o chestie pierduta)

imi fac unghiile

imi decorez camera

si ca si oricine mess.tpu

| Bee123 a răspuns:

Sa incerci sa te plimbi, sa te uiti la un film, sa faci integrame,sudoku daca iti place , sa asculti muzica, navigheaza pe net cautand lucruri interesante, asculta muzica ta preferata , incearca sa gatesti ceva , deseneaza, citeste o carte , stai cu familia ta la povesti .

| emiitzzy a răspuns:

Mie imi place sa compun scriu versuri, poezii sa ma***b prin parc sa stau ca prietenele sa ne radem sa cant sa dansez sa citesc o carte sau fac ceva interesant ceva nou...vine vara iesi la un picnic cu patura undeva nu stiuthinking:*:* gasesti tuh love struck

| No a răspuns:

Merg la shopping cu prietenii/mama
Ma plimb cu bicicleta
Ma plimb prin gradina/parc
Plec in excusii/calatorii
Fac ceea ce-mi place : hobby-uri, activitati in aer liber ( tenis, volei, fotbal, bedminton )
Joc biliard
Ma joc jocuri pe calculator
Invit o prietena la mine acasa si ne distram all day! happy

| blackrose7911 a răspuns:

Eu in timpul liber fac ce-mi taie capu'! considera-l avantaj sau dezavantaj dar pentru mine e un motiv sa ma distrez si sa ma simt bine! incerci?